Pohled do fotografie - cesta do změněného stavu vědomí.

Fotografie podle témat. Fotografie Déjá-vu.

Není fotografie, jako fotografie. U jedné z nich řeknete, že je hezká a již se k ní nevracíte, kdežto u druhé se více zahledíte a zaměříte se na detail. Pak najednou zjistíte, že před očima máte chvilkové záblesky nějakých míst, které se vám z ničeho nic vynořily z hloubky paměti. Silně to na vás působí. Cítíte se mimo realitu a vnímáte, že místa vám připadají známá, ale velice zvláštní. Uvědomíte si, že tato místa pocházejí z nedávné, nebo, hodně vzdálené minulosti.

Gratulujeme! Právě jste prožili fenomén zvaný Déjá-vu...

Je to stav změněného vědomí. Je to cesta z hlubin vaší duše. Je to něco, co už jste někdy kdysi dávno zažili, viděli. Mezi osvědčené  postupy, jak zažít Déjá-vu, patří pohled na osamělá a zvláštní místa v prostoru spolu s nějakými objekty, či tvary, kde mimo jiné rozhoduje také  denní svit, složení a rozložení barev, paprsky slunce a stíny. Nejvíce významných jevů pro prožití Déjá-vu se vyskytuje právě v přírodě.

Chcete zavítat do tajuplných lesů, mezi suché porosty travin, do dalekých a sluncem vyprahlých pouští, mystických moří, sednout si na osamoceném místě na lavičku, prohlédnout si zajímavé krajiny, projít se po mystických molech a mostech, nebo na vás zapůsobí zvláštní místa bytů a budov? Vyberte si téma podle libosti a prohlédněte si zajímavé fotografie, které navíc umocňují atmosféru, pokud si je zvětšíte.


Fotografie: Pixabay.com

©Copyright 2018 Tajemné fotografie Déjá-vu & Andromedassi.cz

Kopírování veškerého obsahu zakázáno

 .

Kopírování textů a obrázků je zakázáno! Publikováno na webu Tajemné fotografie Dejá vu.mozello.com ve spolupráci s Andromedassi.cz