Vyprahlé suché pouště věrně imitují dávnověk. Aneb, takto vypadal náš svět daleko před zrozením člověka!

Pouště a pouštní krajiny transformují vědomí.

Je to vše tak dávno. Všude jen samý písek nebo vyprahlá suchá zem. Rozsáhlá, prázdná a téměř mrtvá zákoutí našeho světa. Jakoby se měl život teprve rozvíjet. Jsme zpátky v čase. Pusté a smutně vyhlížející krajiny, kde trčí pouze skály a sem, tam, osiřelé, ztrouchnivělé stromy. Pouště a pouštní krajiny vzbuzují ve vědomí člověka zvláštní a tajemné pocity. Je to dáno tím, že v dávnověku byla tato místa u zrodu samotného života. Do těchto pouštních míst se občas zatoulal nějaký ten pravěký živočich a nakonec i pračlověk. A takto si v sobě neseme v genech vzpomínky dávných živočichů a dávných civilizací. Tyto fotografie vám zaručeně obnoví cesty do jiného vědomí.

Náš tip, jak nejlépe vyvolat jiné vědomí, či podvědomí: zvětšete si čtvrtý obrázek zleva (foto: Před zrodem života) a koukejte na něj. Uvolněte se. Pusťte si hodně mystickou, zároveň však trochu ponurou hudbu. Naplno si představujte, že na tomto místě opravdu stojíte a máte před sebou svět, který takto vypadal před několika milióny lety. Pokud se vám podaří usnout, nic se neděje. Právě naopak. Krátce po usnutí se můžete nacházet v pozici mezi bděním a sněním. Při tomto změněném, jiném stavu vědomí je hodně pravděpodobné, že budete mít pokročilé snové vizualizace, které předčí vše. Pozor, jsou velmi krátké a snadno je zapomenete. Budete vidět opravdu zvláštní místa a krajiny, které vám někdy budou připadat něčím známé. Pocítíte to. Je to velice emotivní, zvláštní, těžko popsatelný zážitek. I toto je jev Déjá-vu. 

 


Fotografie: Pixabay.com

©Copyright 2018 Tajemné fotografie Déjá-vu & Andromedassi.cz

Kopírování veškerého obsahu zakázáno

 .

Kopírování textů a obrázků je zakázáno! Publikováno na webu Tajemné fotografie Dejá vu.mozello.com ve spolupráci s Andromedassi.cz